kandydatów

Etat Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych

Firma: Kone Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

KONE jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, równe traktowanie wszystkim osobom bez względu na rasę, płeć, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, wiek, stan cywilny lub niepełnosprawność. W KONE koncentrujemy się na tworzeniu innowacyjnej i opartej na współpracy kulturze pracy, w której cenimy wkład każdej osoby. Zaangażowanie pracowników jest dla nas kluczowym obszarem zainteresowania, gdzie zachęcamy do uczestnictwa, wymiany informacji oraz pomysłów. W KONE staramy się budować i pielęgnować kulturę, która promuje i ceni różnorodność. Napędza to nasze innowacje i zbliża nas do klientów oraz społeczności, którym służymy. Przestrzegamy etycznych praktyk biznesowych. Staramy się rozwijać kulturę współpracy, w której współpracownicy ufają sobie i szanują się nawzajem, a dobre wyniki są doceniane. Będąc doskonałym miejscem do pracy, z dumą oferujemy możliwości, które pomogą Ci budować karierę, osiągnąć osobiste cele oraz pozwolą prowadzić zdrowe i zrównoważone życie. Razem możemy sprawić, że KONE będzie doskonałym miejscem pracy, a miasta lepszymi miejscami do życia.
Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych
Miejsce pracy: Katowice
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, przygotowanie do egzaminu na Konserwatora Urządzeń Dźwigowych;
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych;
  • Możliwość pracy z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami w tym serwis 24/7;
  • Kwartalny system premiowy; premię świąteczną;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Finansowanie egzaminów SEP i UDT (kat. I i II);
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Karta Multisport;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
Zakres obowiązków:
  • Pomocnik konserwatora pracuje obok doświadczonego Konserwatora i nabywa wiedzy i umiejętności wymaganych w zawodzie;
  • Oczekujemy gotowości i chęci nauki, oraz przygotowania do egzaminów uprawniających do samodzielnej pracy
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Zdania uprawnień SEP do 1 kV przed rozpoczęciem pracy;
  • Wykształcenia min średniego techniczno-elektronicznego, elektrycznego lub mechanicznego;
  • Chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 Poz. 883)"