kandydatów

Etat Opiekun klienta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Opiekun klienta
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0869
OBOWIĄZKI:

wdrażanie nowych osób do wykonywania obowiązków, kierowanie na badania lekarskie oraz do miejsc zakwaterowania, szukanie noclegów, rozliczanie godzin, ciągły kontakt z pracownikami, analizowanie i raportowanie, kontakt z klientem, dbanie o wizerunek firmy, praca na terenie Sosnowca i woj. śląskiego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane 3 miesiące doświadczenia na danym stanowisku, bardzo dobra znajomość j.ukraińskiego w mowie i piśmie, wymóg dotyczący poziomu znajomości j.ukraińskiego wynika z tego, iż osoba na danym stanowisku będzie musiała wdrażać do wykonywania obowiązków głównie cudzoziemców posługujących się j.ukraińskim, nie posiadających znajomości j.polskiego; będzie w ciągłym bezpośrednim kontakcie z pracownikami, a także będzie odpowiedzialna za nadzorowanie ich pracy na zakładzie, co wymaga poprawniej komunikacji między nimi.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu