kandydatów

Etat Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Orzesze

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/21/0643
OBOWIĄZKI:
- wychowawca w grupie przedszkolnej,- praca w grupie przedszkolnej w wieku do 3 lat.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o prace na okres próbny 3 m-ce, następna na czas określony 1-2 lataMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:ul. Gliwicka 12, 43-180 OrzeszePRACA W DNIACH I GODZINACHpn - pt, II zmiany: 8:00-16:00, 9:00-17:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe (studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe)- pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, uprawnienia: dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, umiejętności: komunikatywność, praca z dziećmi

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-08-2021
Wyświetleń: 121