kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1224
OBOWIĄZKI:

zapewnienie płynności produkcji poprzez montaż okapów kuchennych oraz ich podzespołów, przestrzeganie instrukcji jakościowych, dbałość o jakość produkowanego wyrobu, wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska, wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z wymogami określonymi przez zakład pracy, odpowiedzialność za realizację zadań. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny, kolejna na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. gimnazjalne/zawodowe, preferowane średnie, znajomość procesu produkcji okapów kuchennych, znajomość komponentów do okapów kuchennych, zdolności manualne, precyzja, współpraca w zespole, znajomość narzędzi 5S, min. 3 miesięczne doświadczenie zawodowe przy procesie produkcji okapów kuchennych, w firmie produkującej duży sprzęt AGD.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu