kandydatów

Etat Opiekunka dzieci do lat 3

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Opiekunka dzieci do lat 3
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2158
OBOWIĄZKI:

- Organizowanie dnia pobytu dziecka w żłobku zgodnie z pedagogika Montessori. Przewijanie, karmienie, czynności pielęgnacyjne. Prowadzenie zajęć z małym dzieckiem z zakresu plastyki, rytmiki, muzyki, motoryki małej i dużej. Dobierania rodzaju zajęć do możliwości dziecka i stopnia rozwoju dziecka. Współpraca z rodzicami. Organizowanie zabaw zgodnie z pedagogiką Montessori. Diagnozowanie i ocenianie poziomu rozwoju psychomotorycznego małego dziecka w zakresie wszystkich sfer rozwojowych. Organizowanie najkorzystniejszych warunków wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dziecka. Kształtowanie u dzieci pozytywnych przyzwyczajeń i nawyków oraz rozwijanie osobowości dziecka. Zapobieganie chorobom zakaźnym i udzielanie pierwszej pomocy. - Praca w godzinach: 6:30-17:30

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane wyższe pedagogiczne na kierunku: opiekuńczo-wychowawcza lub pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna lub wymagane wykształcenie wyższe z ukończonym kursem opiekunki dziecięcej. Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi przynajmniej 1 rok (na jakimkolwiek stanowisku). Wymagane ukończenie kursu Pedagogiki Marii Montessori dla dzieci do 3 r.ż. lub gotowość do ukończenia kursu Pedagogiki Marii Montessori dla dzieci do 3 r.ż. (ukończenie kursu jest niezbędne w pracy w grupie Montessori). Wymagana umiejętność pracy z dziećmi do 3 r.ż. Mile widziana podstawowa wiedza z Pedagogiki Marii Montessori.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach