kandydatów

Etat Pracownik zespołu poligraficznego (nr ref. pow 2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracownik zespołu poligraficznego (nr ref. pow 2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2222
OBOWIĄZKI:
- Wydruk oraz składanie dokumentacji projektowej (drukowanie, plotowanie, bindowanie, zaciskanie, pakowanie itp.), skanowanie wielkoformatowe, pozostałe prace poligraficzne i administracyjne.- Firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy; pracę w renomowanym biurze projektowym; szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikację pracownika; wsparcie ze strony doświadczonych pracowników; komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii; możliwość skorzystania z pakietu benefitów tj. karta multisport, prywatna opieka medyczna; kursy językowe na preferencyjnych warunkach; cykliczne imprezy integracyjne ogólnofirmowe oraz zespołowe.- Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Odpowiedzialność
Uprawnienia: Samodzielność
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie ogólnokształcące. Wymagana znajomość oprogramowania biurowego (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu).

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach