kandydatów

Etat Pracownik przygotowania produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracownik przygotowania produkcji
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0779
OBOWIĄZKI:
tworzenie podkładek, stabilizujących dla poszczególnych artykułów, przygotowywanie szablonów do druku, mycie szablonów sitodrukowych, przygotowanie i mieszanie farb dla produkcji w oparciu o gotowe formuły, a także ich tworzenie, mycie szablonów, kałamarzy oraz pozostałych akcesoriów z maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane: umiejętność obsługi komputera i programów MS Office na poziomie średniozaawansowanym, samodzielność, terminowość, spostrzegawczość, dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym. Pracodawca zapewnia bezpłatny transport z Katowic, Świętochłowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej (dzielnice: Kochłowice, Wirek, Halemba, Czarny Las, Ruda Południowa, Chebzie. Pracodawca oferuje: system premiowy

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej