kandydatów

Etat Kosmetyczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0096
OBOWIĄZKI:
1. szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe2.Sprżatanie i dbanie o czystość salonu kosmetycznego3. Organizacja miejsca pracy:konserwacja maszyn narzędzi pracy i ich obsługa4. obsługa kasy fiskalnej, terminala, systemu zamówień i rezerwacji, sprzedaży usług i produktów, telemarketing, tworzenie ofert promocyjnych, mailing, reklama5. obsługa klienta na recepcji: umiejętność rozmowy z klientem zainteresowanym zabiegiem, obsługa strony internetowej, segrgacja dokumentacji firmy, umiejętność rozmowy z trudnym klientem6. Podstawowe zabiegi na ciało oraz rozmowa jako element terapi w celu odprężenia i lepszego samopoczucianaszego klienta7. Stylizacja rzęs 1:1, 2:1, 3:1, 4-6D, manicure, pedicure i inne zabiegi/usługi kosmetyczne8. Organizacja własnym czasem pracy i zarządzaniem w kosmetyce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

podstawowa obsługa komputera i telefonu, zdolność szybkiego uczenia się, precyzja, opanowanie, determinacja, wytrwałośćUmiejętnosci manualne, artystyczne, komunikatywność oraz uśmiech, otwartość, miła aparycja schludność i czystośćChęć rozwoju w branży Beauty, spokó zrównoważona pewność siebie

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach