kandydatów

Etat Architekt

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu miejsce pracy: Bytom

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Architekt
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0943
OBOWIĄZKI:
koordynacja projektów wielobranzowych - BIM, wykonywanie dokumentacji rysunkowej, w tym przedze wszystkim dokumentacji wykonawczej w programie AutoCad, przygotowanie projektów architektonicznych oraz rozwiązań technicznych projektów zgodnie z przyjętymi założeniami: koncepcja/projektbudowlany/wykonawczy/detale warsztatowe, monitorowanie infrastruktury architektonicznej oraz opiniowanie rozwiązań, przygotowywanie szacowań technicznych w zakresie odpowiedzialności, konfigurowanie projektów do zabudowy występującej w infrastrukturze, przygotowywanie dokumentacji niezbędnej dla procesu produkcji, przygotowywanie dokumentacji podwykonawczej, udział w planowaniu budżetu projektu, weryfikacja projektów pod względem możliwości zastosowania rozwiązań zastępczych skutkującychoszczędnościami w tym także w zakresie zastosowania materiałów, tworzenie wizualizacji architektonicznych, projektowanie wnętrz/mebli - dobór materiałów wykonawczych, znajomość kompleksowego procesu budowlanego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: architektura

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie kierunkowe, znajomośc podstawowych programów projektowych, min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, umiejętność projektowania w różnorodnnych stylistykach architektonicznych, bardzo dobra znajomość programu AutoCAD, Archicad, Excel, komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia budowlane.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 800 - 9 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu