kandydatów

Etat Księgowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu miejsce pracy: Bytom

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Księgowa
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0947
OBOWIĄZKI:
prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w jednostce polityki rachunkowości, zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ewidencji rozrachunków, dekretacja i księgowanie dokumentów, przygotowywanie przelewów księgowych, prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji, księgowanie operacji gospodarczych, przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych, współpraca z instytucjami, tj. ZUS, US, NBP, GUS, rozliczanie deklaracji, sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu, współpraca z innymi działami organizacji z zakresie księgowości, wycena aktywów i pasywów zgodnie z przyjętymi zasadami przedsiębiorstwa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie poparte odpowiednimi kursami zawodowymi w obszarze księgowości lub wyższe ekonomiczne, min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego księgowego, znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustawy podatkowych (CIT, VAT), mile widziana praktyczna znajomośc zagadnień z obszaru księgowości materiałowej w firmie produkcyjnej, zdolności analityczne, dobra znajomość Excel, mile widziana znajomość programu Rewizor, Subiekt, wysokie zdolności interpersonalne.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 150 - 5 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu