kandydatów

Etat Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Szałsza

Dla naszego klienta poszukujemy:

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT
Miejsce pracy: Szałsza
Nr ref.: OWW/SZ/0821
Obowiązki:
  • rozładunek i załadunek samochodów oraz transport towaru z obszaru przyjęcia do strefy składowania,
  • transport przyborów ładunkowych oraz surowców wtórnych na terenie całego magazynu,
  • praca na wózku bocznym wysokiego składowania typu reach truck (4 poziomy wysokości, czyli do 8 m),
  • znakowanie pojemników, zabezpieczenie artykułów przed uszkodzeniem, foliowanie nośników,
  • zwożenie opakowań kaucyjnych z obszaru magazynu, ich sortowanie oraz przewiezienie do obszaru zwrotów.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, również w weekendy,
  • aktualna książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym.
Oferujemy:
  • pracę w miejscowości Szałsza k. Gliwic lub w innych centrach dystrybucji na terenie kraju, w razie delegacji,
  • podstawowe wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia zawodowego 3700 zł - 3900 zł brutto,
  • dodatek transportowy 300 zł brutto,
  • premię uznaniową do 10% wynagrodzenia podstawowego,
  • pakiet benefitów, bony Sodexo,
  • stabilność zatrudnienia bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę!
  • szacunek i wsparcie przełożonego,
  • możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia, chętnych nauczyć się jazdy wózkiem widłowym,
  • pracę przy pomocy wózka czołowego lub bocznego wysokiego składowania.