Etat Specjalista ds. Przygotowania Produkcji - posadzki przemysłowe i dekoracyjne

Firma: ekoposadzki sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 5482295, z dnia 2021-08-29

ekoposadzki sp. z o.o.

Posiadamy największe doświadczenie w branży. Jesteśmy prekursorami wprowadzenia technologii szlifowania i polerowania betonu w Polsce! Z roku na rok ulepszamy nasze rozwiązania, zarówno w dziedzinie renowacji posadzek betonowych, jak i kompleksowym wykonywaniu nowych posadzek dekoracyjnych terrazzo oraz bardzo wytrzymałych na eksploatację posadzek przemysłowych.

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji - posadzki przemysłowe i dekoracyjne

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Nr Ref.: SPP-01

Opis stanowiska

Zadania:

  • analiza dokumentacji budowlanej;
  • przedmiarowanie (powierzchnie posadzek z podziałem na pomieszcenia, typy oraz ilość dylatacji);
  • zestawianie materiałów niezbędnych do realizacji robót
  • zamawianie materiałów;
  • przygotowywanie danych do sporządzania ofert;
  • sporządzanie ofert;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • wykonywanie prostych rysunków w autocad (detale posadzek, podział dylatacji)
  • bieżące zadania związane z pozyskiwaniem i realizacją zleceń

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie - budownictwo;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • auto-cad

Oferujemy

  • pracę w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży;
  • możliwość wysokich zarobków, które uzależnione są od wyników, zaangażowania;
  • korzystanie ze szkoleń w kraju i za granicą;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-08-2021
Wyświetleń: 137