kandydatów

Etat Starszy referent pionu ochrony informacji niejawnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Starszy referent pionu ochrony informacji niejawnych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2264
OBOWIĄZKI:
- Miejsce wykonywania pracy: 13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ w Katowicach: ul. Jana Kilińskiego 9, 40-061 Katowice.- Realizacja przedsięwzięć związanych z naborem ochotników do terytorialnej służby wojskowej (w skrócie -TSW); Realizacja przedsięwzięć związanych zprzebiegiem służby żołnierzy TSW oraz prowadzeniem ich ewidencji osobowej; Prowadzenie książki obsady stanowisk etatowych w części dotyczącej żołnierz TSW; Opracowywanie punktów do rozkazu dziennego dotyczących stawiennictwa kandydatów do pełnienia Terytorialnej Służby Wojskowej; Sporządzanie list należności związanych ze zwolnieniem z pełnienia TSW służby wojskowej wyznaczonych na stanowiska w sekcji personalnej; Znajomość aktualnego stanu osobowego żołnierzy OT brygady; Realizacja spraw wynikających z prawa pracy tj. urlopów, zwolnień z pracy, pracy wwarunkach szkodliwych, wynagradzania oraz prowadzenia ewidencji dotyczącej ustalenia terminów wypłaty należnych uposażeń dla żołnierzy OT Brygady; Opracowanie projektów punktów do rozkazu dziennego Dowódcy Brygady dotyczących spraw kadrowych żołnierzy OT, Bieżąca aktualizacja danych zawartych w systemie ewidencji wojskowej w zakresie wynikającym z zakresu obowiązków.- Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

- Poziom wykształcenia: średnie, preferowane wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata. Wymagane umiejętności: biegła obsługa komputera i programów z pakietu Office Excel, Word.- Inne wymagania: znajomość zapisów: 1) Ustawy z dnia 21 listopada 1967 r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej;2) Rozporządzenia Ministra obrony narodowej z dnia 24 lutego 2017 r. w sprawie powoływania do terytorialnej służby wojskowej isposobu jej pełnienia.3) Rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej z dnia 30 kwietnia 2010 r. w sprawie mianowania na stopnie wojskowe.4) Ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego.1) Ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych;2) Zarządzenie Nr 58/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 11 grudnia 2017 r. w sprawie szczególnego sposobu organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie informacji niejawnych, sposobu i trybu przetwarzania informacji niejawnych;3) Zarządzenie Nr 59/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 11 grudnia 2017 r. w sprawie w sprawie doboru i stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego do ochrony informacji niejawnych;4) Decyzja Nr 77/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 09 czerwca 2020 r. w sprawie zasad używania urządzeń do przetwarzania obrazu i dźwięku oraz organizacji ochrony informacji niejawnych podczas przedsięwzięć realizowanych w komórkach i jednostkach organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej lub przez niego nadzorowanych.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach