kandydatów

Etat Mobilny mechanik maszyn budowlanych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Mobilny mechanik maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1331
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie ze standardami Riwal Poland w terenie oraz sporadycznie w oddziale (ul. Brodzka 10a, 54-103 Wrocław)Przeprowadzanie inspekcji potencjalnych maszyn do wynajmu/sprzedaży.Przeprowadzanie konserwacji przed /po dostawie. Diagnoza awarii i usuwanie usterek w terenie. Zamawianie części z lokalnego magazynu. Ewidencjonowanie pierwszych inspekcji i konserwacji/zleceń pracy w systemie. Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy. Konserwacja/kontrola sprzętu i dostarczonych narzędzi. Poszerzanie wiedzy technicznej z zakresu naszych obecnych i nowych produktów.Pracodawca oferuje: samochód serwisowy, odzież ochronna, tablet itp.; prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, ubezp.grupowe WARTA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie w zakresie mechaniki / elektromechaniki; umiejętność pracy z Klientem, umiejętność planowania i organizowania własnej pracy; skuteczność i samodzielność w realizacji prac konserwacyjnych i naprawczych; 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku (mechanik samochodowy, mechanik maszyn rolniczych, mechanik wózków widłowych itp.)

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu