kandydatów

Etat Sprzedawca samochodów

Firma: Mad Mobil spółka jawna D.Oszek, M.Gawałek, A.Oszek miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 5516840, z dnia 2021-09-02

Mad Mobil spółka jawna D.Oszek, M.Gawałek, A.Oszek

 MAD MOBIL Autoryzowany Dealer Nissana i Suzuki oraz komis samochodów używanych. Firma z wieloletnim doświadczeniem.

Sprzedawca samochodów

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Nr Ref.: 2001

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • prezentacja samochodów pod kątem oczekiwań Klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • sprzedaż samochodów
  • budowanie i prowadzenie bazy Klientów
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • przynajmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku obsługi klienta (branża motoryzacyjna lub pokrewna)
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z Klientami
  • znajomość skutecznych technik sprzedaży i negocjacji
  • duże zaangażowanie oraz wysoka kreatywność
  • duża motywacja do realizacji założonego celu
  • operatywność i skuteczność w działaniu
  • komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • pełne zaangażowanie i dyspozycyjność
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i samorealizacji w branży motoryzacyjnej
  • interesującą i pełną wyzwań pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-09-2021
Wyświetleń: 147