kandydatów

Etat Specjalista ds. Serwisu urządzeń Rittal

Firma: Rittal Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Serwisu poszukujemy osób na nowe stanowisko pracy:

Specjalista ds. Serwisu urządzeń Rittal
Miejsce pracy: Katowice

Miejsce pracy: Katowice, z regularnymi wyjazdami służbowymi na południu kraju, a w wyjątkowych przypadkach na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:
  • obsługa serwisowa urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, monitoringu środowiskowego oraz pozostałego wyposażenia szaf sterowniczych Rittal,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek, przeglądy okresowe, montaże i uruchomienia zarówno w siedzibie firmy w centrum serwisowym w Katowicach jak i u klienta,
  • aktualizacje oprogramowania i konfiguracja sprzętowo-programowa,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników oraz użytkowników urządzeń Rittal,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej urządzeń,
  • kontakt z klientem i wsparcie techniczne,
  • kontakt z suportem producenta,
  • rozwój działu serwisu.
Wymagania stanowiskowe:
  • odpowiednie doświadczenie i wiedza z zakresu serwisowania urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (chłodnicze lub elektryczne),
  • bardzo dobra obsługa komputera służącego do komunikowania się za pomocą poczty email, przygotowywania raportów serwisowych, zestawień, ofert oraz programowania i konfiguracji serwisowanych urządzeń,
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zdolność analitycznego myślenia i gotowość do rozwiązywania problemów technicznych,
  • kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz chęć rozwoju i zwiększania wiedzy technicznej,
  • uprawnienia SEP dla urządzeń do 1kV
Mile widziane:
  • uprawnienia FGAZ
  • uprawnienia SEP dla urządzeń powyżej 1kV,
  • dodatkowe szkolenia i ukończone kursy typu LUTOWANE TWARDE, ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI (D, E), UPRAWNIENIA BUDOWLANE, itp.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie,
  • pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającym się dziale serwisu,
  • wpływ na organizację własnego stanowiska pracy,
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych i produktowych w Polsce oraz za granicą,
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, komputer, tablet, wszelkie elektronarzędzia i urządzenia).