kandydatów

Etat Technik Elektronik

Firma: Atest Gaz Sp. z o.o. sp. k. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 5525141, z dnia 2021-09-03

Atest Gaz jest polską firmą elektroniczną sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych elektronicznych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych oraz urządzeń współpracujących z nimi tworzących Systemy Bezpieczeństwa Gazowego. Urządzenia firmy Atest Gaz znajdują zastosowanie w aplikacjach przemysłowych (m.in. browary, petrochemia, energetyka) oraz w budynkach użyteczności publicznej (np. garaże i parkingi podziemne, hale ogrzewane promiennikami).

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do Naszego zakładu w Gliwicach kandydata na stanowisko:

Technik Elektronik

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

Atest Gaz poszukuje pracowników do Działu Produkcji na stanowisku technik elektronik. Do obowiązków pracownika należy montaż elementów elektronicznych, przeprowadzanie sprawdzeń oraz uruchomień urządzeń produkowanych przez firmę oraz dokonywanie pierwszej kalibracji fabrycznej czujników.

Wymagania

  • umiejętności pracy z układami elektronicznymi, lutowania ręcznego
  • posługiwanie się podstawowymi przyrządami pomiarowymi i narzędziami elektronicznymi
  • znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Uprawnienia SEP, doświadczenie z pracy na podobnych stanowiskach, hobbystyczne zainteresowanie elektroniką (własnoręcznie zbudowane urządzenia) oraz zdolności mechaniczne są istotną rekomendacją.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia dostosowane do potrzeb