Etat Stażysta w sądzie rejonowym katowice-zachód w katowicach (o.kdr.1100-1-4/21)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Stażysta w sądzie rejonowym katowice-zachód w katowicach (o.kdr.1100-1-4/21)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2293
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: https://katowice-zachod.sr.gov.pl/ w zakładce "Oferty Pracy"- Dyrektor Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko stażysty w wydziale orzeczniczym w Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach.- Adres Sądu: Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach, pl. Wolności 10, 40-078 Katowice:- Oznaczenie konkursu: O.Kdr. 1100-1-4/21- Liczba wolnych stanowisk: 3 stanowiska (3 etaty)- Zakres zadań:1. Przygotowanie, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji; 2. Protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach; 3. Rejestracja wpływających pism w systemie informatycznym; 4. Obsługa urządzeń biurowych; 5. Redagowanie pism; 6. Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych. - Godziny pracy: 7:30-15:30.- Miejsce wykonywania pracy: Katowice pl. Wolności lub Katowice ul. Warszawska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: 1. Wykształcenie co najmniej średnie oraz zdany egzamin maturalny; 2. Pełna zdolność do czynności prawnych; 3. Nieposzlakowana opinia; 4. Niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; 5. Przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; 6. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku; 7. Bardzo dobra znajomość techniki pracy biurowej, biegła obsługa sprzętu komputerowego i pakietu MS Office (Excel, World) oraz umiejętność biegłego pisania na klawiaturze komputera; 8. Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu. Wymagania dodatkowe: 1. Umiejętność dobrej organizacji pracy; 2. Odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność; 3. Wysoki poziom kultury osobistej; 4. Posiadanie doświadczenia w pracy w sądownictwie powszechnym.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach