kandydatów

Etat Młodszy kierownik projektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Młodszy kierownik projektu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2372
OBOWIĄZKI:

Prace konsultingowe i doradcze w obszarze branży informatycznej i nowych technologii, zarządzanie powierzonymi projektami informatycznymi, koordynacja i zarządzanie pracą zespołu dedykowanego do wykonania powierzonego projektu informatycznego, doradztwo merytoryczne i metodologiczne w zakresie realizacji i zarządzania kontraktami technologicznymi, informatycznymi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: zaawansowana obsługa komputera (MS WORD, MS Excel, MS PowerPoint, internet, poczta)

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : łatwość nawiązywania kontaktów, praca zespołowa, umiejętność negocjowania, języki obce [Umiejętność 1] : Nastawienie na klienta, asertywność, umiejętność budowania zespołu, umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność komunikowania się

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach