kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowo-techniczny

Firma: KDO Jasiewicz Spółka Jawna miejsce pracy: Piekary Śląskie

Ogłoszenie numer: 5546397, z dnia 2021-09-07

KDO Jasiewicz Spółka Jawna jest przedstawicielstwem techniczno-handlowym renomowanych firm europejskich z branży odlewniczej. Zajmujemy się głównie doborem i dostawą komponentów dla zakładów odlewniczych oraz służymy szeroko pojętym doradztwem technicznym, w zakresie oferowanych produktów i technologii.

Działania naszych firm ukierunkowane na zaspokojenie potrzeb i zadowolenie naszych klientów.
Cel ten realizujemy poprzez pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz optymalizację procesów odlewniczych, w celu poprawy jakości, wydajności i osiągnięcia lepszych wyników ekonomicznych odlewni.

Przedstawiciel handlowo-techniczny

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowo-technicznego w przemyśle odlewniczym. Głównymi zadaniami kandydata będą:

  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
  • Doradztwo w zakresie stosowanych preparatów
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i rozszerzanie obecnej sieci sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów i ofert handlowych
  • Uczestnictwo w próbach technologicznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu odlewnictwa

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowym
  • Niezbędne przygotowanie techniczne z zakresu odlewnictwa
  • Komplet narzędzi do pracy: samochód, komputer, telefon