kandydatów

Etat Masażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Masażysta
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/2336
OBOWIĄZKI:
- Masaż klasyczny, w tym leczniczy i relaksacyjny, drenaż limfatyczny, masaż bańką chińską, masaż gorącymi kamieniami i stemplami ziołowymi.- Zlecenie wykonywane w godzinach: pomiędzy 8:00 a 18:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia: Masaż klasyczny
Uprawnienia: Drenaż limfatyczny

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie zawodowe medyczne oraz dyplom potwierdzający zdany egzamin państwowy, wieńczący ukończenie szkoły medycznej na kierunku technika masażu bądź fizjoterapii. Mile widziane wykształcenie wyższe medyczne.. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku masażysty. Wymagana umiejętność masażu bańką chińską. Wymagana umiejętność masażu stemplami ziołowymi.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach