kandydatów

Etat Koordynator ds. utrzymania czystości

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Gliwice

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Koordynator ds. utrzymania czystości
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/10886
OBOWIĄZKI:
- nadzór i kontrola świadczenia usług nad obsługiwanymi obiektami- prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem obiektami- monitorowanie jakości świadczonych usług- udział w wizjach lokalnych obsługiwanych obiektów - kontrola budżetu operacyjnego i optymalizacja kosztów - zarządzanie grupą pracowników oraz rekrutacja personelu sprzątającego, tworzenie grafików oraz rozliczeń- obsługa poczty służbowej/ telefonu służbowego- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, prawo jazdy kat. B.Obowiązki:- nadzór i kontrola świadczenia usług nad obsługiwanymi obiektami- prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem obiektami- monitorowanie jakości świadczonych usług- udział w wizjach lokalnych obsługiwanych obiektów - kontrola budżetu operacyjnego i optymalizacja kosztów - zarządzanie grupą pracowników oraz rekrutacja personelu sprzątającego, tworzenie grafików oraz rozliczeń- obsługa poczty służbowej/ telefonu służbowego- budowanie pozytywnego wizerunku firmy[Zgłoszenia: hr@us-pgc.pl]

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-09-2021
Wyświetleń: 130