kandydatów

Etat Pracownik działu kadr i płac

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu miejsce pracy: Bytom

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pracownik działu kadr i płac
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0994
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników, zleceniodawców w zakresie umów o pracę oraz umów cywilno - prawnych, prowadzenie dokumentacji personalnej oraz rozliczeń kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzeniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczeniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON, współpraca z pozostałymi działami firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: powyżej 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, wykształcenie: wyższe, preferowane ekonomia, rachunkowość i finanse, administracja, zarządzanie, uzupełnione specjalistycznymi kursami i szkoleniami, znajomość obsługi programu Płatnik, mile widziana znajomość programu InsERT.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu