kandydatów

Etat Specjalista w dziale rachuby

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista w dziale rachuby
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2386
OBOWIĄZKI:
- Bliższe informacje na cuwkatowice.bip.gov.pl- Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:1. terminowo sporządzała listy płac pracowników i zleceniobiorców wg przydzielonych jednostek w liczbie 280-330 osób2. obliczała należny podatek, składki na ubezpieczenie społeczne, zdrowotne i sporządzała niezbędną dokumentację w tym zakresie3. naliczała wynagrodzenia z tytułu przebywania na zwolnieniu lekarskim zgodnie z obowiązującymi przepisami 4. przygotowywała zestawienia i uzgodnienia deklaracji i przelewów do ZUS i US- Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- Wykształcenie: średnie lub wyższe umożliwiające wykonywanie pracy na tym stanowisku.- Doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu średnim 5 lata pracy (umowa o pracę) przy prowadzeniu spraw płacowych, przy wykształceniu wyższym 4 lata pracy ( umowa o pracę) przy prowadzeniu spraw płacowych,- obywatelstwo polskie,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- znajomość programu Płatnik ZUS,- znajomość ustawy Karta Nauczyciela z 26.01.1982r. ( tekst jednolity Dz. U z 2016r. poz. 1379 z późn zm), ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz U 2012 poz. 361 z późn zm), ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych (Dz U z 2016 poz 963 z późn zm), ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa ( Dz U 2015 poz 1066) ustawy Kodeks Pracy (Dz. U z 2020 poz. 1320 z późn zm),- znajomość programu płacowego,- pracowitość,- samodzielność,- umiejętność pracy pod presją czasu,- komunikatywność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 770 - 4 524 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach