Etat Inspektor w referacie planowania inwestycyjnego w wydziale rozwoju miasta w urzędzie miasta katowice

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Inspektor w referacie planowania inwestycyjnego w wydziale rozwoju miasta w urzędzie miasta katowice
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2406
OBOWIĄZKI:
Więcej informacji na stronie: https://bip.katowice.eu/Ogloszenia/OfertyPracy/ogloszenie.aspx?idr=1998&menu=729Ogłoszenie Nr OZ/92/2021 Prezydent Miasta Katowice ul. Młyńska 4, Katowice Urząd Miasta Katowice poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze - inspektor - w Referacie Planowania Inwestycyjnego w Wydziale Rozwoju Miasta.Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:- opracowywała specyfikacje techniczne na wykonanie prac projektowych dla zadań inwestycyjnych oraz weryfikowała koszty realizacji inwestycji,- przeprowadzała merytoryczną i finansową analizę zgłoszeń zadań inwestycyjnych, w tym weryfikowała wnioski budżetowe dla radnych, komisji rady miasta oraz rad jednostek pomocniczych,- przygotowywała mapy i plany sytuacyjne uwzględniające informacje niezbędne do podjęcia decyzji inwestycyjnych,- opiniowała przedstawione do uzgodnienia zamierzenia inwestycyjne, przewidywane do realizacji na terenie Katowic pod kątem zgodności z aktualnymi kierunkami rozwoju infrastruktury technicznej miasta oraz istniejącym i planowanym uzbrojeniem podziemnym,- udzielała informacji na temat wyposażenia w infrastrukturę komunalną gruntów gminnych, dla których przewidywana jest zmiana sposobu użytkowania,- przygotowywała projekty odpowiedzi na wnioski i skargi mieszkańców lub instytucji, zapytania i interpelacje radnych oraz wnioski komisji rady miasta.Warunki pracy na danym stanowisku:- pełny wymiar czasu pracy,- miejsce pracy - Katowice ul. Warszawska 4 - budynek wyposażony w windę /do pokonania kilka schodów na parterze/.- praca przy komputerze oraz w terenie /udział w przeprowadzanych wizjach/, wymagająca bezpośredniego i telefonicznego kontaktu z innymi komórkami organizacyjnymi Urzędu oraz klientem zewnętrznym.- na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.Naszym pracownikom oferujemy:- stabilne zatrudnienie,- wynagrodzenie zasadnicze na czas trwania pierwszej umowy zawartej na czas określony: od 3.400 zł brutto oraz dodatek w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,- kwartalne uznaniowe premie motywacyjne,- dodatkowe wynagrodzenie roczne - tzw. trzynastka,- nagrody jubileuszowe,- ruchomy czas pracy,- lokalizację z dogodnymi połączeniami komunikacji publicznej,- dofinansowanie wypoczynku, biletów do kina oraz teatru,- możliwość uczestnictwa w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej, pozwalającej na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych na nieprzewidziane lub zaplanowane wydatki, sfinansowanie inwestycji lub zmian,- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,- możliwość nabycia legitymacji uprawniającej do ulgi na przejazdy Kolejami Śląskimi,- możliwość uczestnictwa w realizacji zaawansowanych projektów,- rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach.Godziny pracy: od poniedziałku do środy w godz.: 7:30-15:30, w czwartek: 7:30-17:00, w piątek: 7:30-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe: inżynier lub magister inżynier, o kierunku lub specjalności: architektura, budownictwo, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, ciepłownictwo, energetyka,- udokumentowany minimum 3-letni staż pracy,- obywatelstwo polskie,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawa,- dobra znajomość przepisów: ustawy Prawo budowlane, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,- podstawowa znajomość przepisów: ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o samorządzie powiatowym,- podstawowa znajomość systemów informacji przestrzennej - program typu ArcGIS,- umiejętność obsługi programów komputerowych pakietu MS Office i Open Office oraz poczty elektronicznej - w stopniu dobrym.Wymagania dodatkowe:- co najmniej roczny staż pracy przy inwestycjach związanych z infrastrukturą techniczną, drogową i/lub kubaturową,- umiejętność współpracy ze stronami,- umiejętność pracy pod presją czasu,- umiejętność interpretacji i stosowania przepisów prawa,- dokładność, rzetelność,- komunikatywność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach