kandydatów

Etat Kucharz (k.110.9.2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kucharz (k.110.9.2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2424
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: https://www.biuletyn.abip.pl/dpsprzystan/komunikat/85069- Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Przystań ul. Ks. Bpa Adamskiego 22, 40-069 Katowice poszukuje pracownika na stanowisko: KUCHARZ- Miejsce pracy: Dom Pomocy Społecznej Przystań Katowice, ul. Ks. Bpa Adamskiego 22- Zakres obowiązków:1. Przyrządzanie posiłków dla mieszkańców Domu, dostosowanych do różnych okazji oraz diet.2. Prawidłowe, sumienne i terminowe wykonywanie zadań na powierzonym stanowisku.3. Przyjmowanie surowców ( sprawdzanie masy, jakości, ilości, itp.).4. Każdorazowe zabezpieczenie po zakończonej pracy powierzonego mienia i wyposażenia.5. Utrzymanie w należytym porządku i czystości swojego stanowiska pracy w trakcie i po zakończeniu powierzonych zadań i czynności.6. Informowanie bezpośredniego przełozonego o wszystkich zauważonych nieprawidłowościach w sekcji gastronomicznej, bieżące zgłaszanie przełożonemu wszelkich uszkodzeń, usterek i awarii urządzeń.7. Wykonywanie innych poleceń przełożonego a nie objętych niniejszym zakresem czynności.8. Zastępowanie Starszego kucharza / kucharza w pracy podczas jego nieobecności- sprawną organizację pracy i terminowe jej wykonanie; - prawidłowe użycie i przechowywanie powierzonych wartości materialnych; - dbałość o pomieszczenia, w których kuchmistrz wykonuje powierzone mu obowiązki- Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 6:00-14:00, 10:00-18:00 + soboty, niedziele i święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania kwalifikacyjne:- wykształcenie średnie zawodowe lub zasadnicze zawodowe Mile widziane:- wykształcenie średnie branżowe lub zasadnicze zawodowe i tytuł mistrza, - co najmniej 3 lata pracy w zawodzie- umiejętność współpracy w zespole

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 120 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach