kandydatów

Etat Serwisant / serwisantka utrzymania czystości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Serwisant / serwisantka utrzymania czystości
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2412
OBOWIĄZKI:
- Usuwanie odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala do magazynu odpadów. Usuwanie odpadów medycznych pozostałych i komunalnych ze Szpitala do miejsca składowania odpadów komunalnych. Mycie i dezynfekcja magazynu odpadów medycznych trzy raz w tygodniu. Mycie okien wg harmonogramu lub na polecenie przełożonego. Gruntowne czyszczenie i arylowanie podłóg wg harmonogramu lub na polecenie przełożonego. Transport bielizny czystej z magazynu na oddziały. Transport bielizny brudnej z oddziałów do magazynu brudnej bielizny. Transport materiału ( krew, mocz i inne ) z oddziału do Laboratorium oraz wyników badań na oddziały. Transport płynów infuzyjnych z Apteki Szpitalnej na oddziały. Transport pacjentów na i z badań diagnostycznych. Pomoc przy przenoszeniu pacjentów do badan diagnostycznych. Mycie i dezynfekcja sprzętu na odpady i bieliznę szpitalną. Transport zwłok z oddziału do pomieszczenia Pro Morte w godzinach od 7.00 do 19.00. - Praca w systemie 12-godzinnym 7:00-19:00, 19:00-7:00 - według grafiku, do ustalenia z pracodawcą. Praca również w soboty, niedziele i święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Książeczka sanepidu

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 048,81 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach