kandydatów

Etat Pracownik linii produkcyjnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracownik linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1680
OBOWIĄZKI:
Pakowanie produktów gotowych (słodycze) do kartonów zbiorczych, konfekcjonowanie, ważenie, etykietowanie, datowanie, przemieszczanie wewnętrzne towarów, inne usługi pomocnicze w tym porządkowe. Praca na umowę zlecenie- 1 miesiąc. Praca na trzy zmiany, w godz. 05:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-05:30. Wynagrodzenie 18,30 zł brutto/h. Praca również w wolne dni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, wymagane posiadanie książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-09-2021
Wyświetleń: 134