kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Konserwator
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1156
OBOWIĄZKI:
usuwanie awarii technicznych, wykonywanie prac remontowych, wykonywanie prac montażowych,wykonywanie prac konserwatorskich, monitorowanie stanu technicznego obiektu oraz jego wyposażenia, prace porządkowe, prace pielęgnacyjne (m-ce pracy: placówki oświatowe na terenie Dąbrowy Górniczej).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

PRACODAWCA OCZEKUJE: wykształcenie: zawodowe lub średnie, umiejętności niezbędnych do prawidłowego wykonywania obowiązków, znajomość przepisów BHP,profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, dokładność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywaną pracę, mile widziane umiejętności instalatorskie oraz ogólnobudowlane.CO OTRZYMASZ W ZAMIAN: stabilność zatrudnienia pierwsza umowa na 6 miesięcy, przyjazne warunki umożliwiające pogodzenie sfery zawodowej z życiem prywatnym,możliwość rozwoju zawodowego w pionie i poziomie struktury Centrum Usług Wspólnych.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej