kandydatów

Etat Pracownik socjalny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2576
OBOWIĄZKI:
Posiadanie kwalifikacji zgodnych z art. 116 oraz art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (tj. Dz. U. z 2019 roku poz. 1507 z późn. zm.), pełna zdolność do czynności prawnych oraz prawo do korzystania w pełni z praw publicznych, obywatelstwo polskie, znajomość obowiązujących przepisów prawnych z zakresu pomocy społecznej, wspieraniu rodziny i kodeksu postępowania administracyjnego oraz dokumentów, gotowość do podjęcia zatrudnienia od lipca/sierpnia 2021, zakres obowiązków: prowadzenie indywidualnej i grupowej pracy socjalnej zgodnie z etapami metodycznego działania, wdrażanie nowych form pracy socjalnej, pomoc w zakresie rozwiązywania spraw życiowych osobom, które dzięki tej pomocy będą zdolne samodzielnie rozwiązywać problemy będące przyczyną trudnej sytuacji życiowej, skuteczne posługiwanie się przepisami prawa w realizacji tych zadań, pobudzanie społecznej aktywności i inspirowanie działań samopomocowych w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych osób, rodzin, grup i środowisk społecznych, współpraca i współdziałanie z innymi specjalistami w celu przeciwdziałania i ograniczania negatywnych skutków zjawisk społecznych, łagodzenie skutków ubóstwa, opracowywanie i realizacja projektów socjalnych, organizowanie i realizacja działań środowiskowych, eventów, spotkań dla społeczności lokalnej; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik socjalny
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach