kandydatów

Etat Pracownik porządkowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie miejsce pracy: Jaworzno

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0517
OBOWIĄZKI:
Praca polegająca na utrzymaniu czystości Węzła Sanitarnego w Jaworznie znajdującego się na Ul. Grunwaldzkiej. Praca w systemie 1/2 - jeden dzień pracy, drugi dzień wolny. Godziny pracy od 6:00-18:00. Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należy m.in.: opróżnianie wszystkich koszy na śmieci,uzupełnianie mydła, papieru toaletowego, ręczników mycie dozowników na: mydło, papier toaletowy i ręczniki papierowe, odkażanie umywalek, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach, mycie posadzek, mycie sanitariatów (toalety, pisuary,umywalki), usuwanie bieżących zanieczyszczeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie