kandydatów

Etat Specjalista/ka ds. exportu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Specjalista/ka ds. exportu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1116
OBOWIĄZKI:
Współtworzenie strategii sprzedaży, pozyskania, utrzymania i rozwoju klientów biznesowych, Realizacja określonych celów sprzedażowych do nowych i obecnych klientów, Poszukiwanie możliwości i źródeł dotarcia oraz pozyskania nowych klientów, Efektywne budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami, Diagnozowanie potrzeb klientów i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań, Kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy, Analiza konkurencji oraz bieżących trendów na rynku przeciwpożarowym, Przygotowywanie ofert i cenników, Negocjowanie warunków współpracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy B
Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu

Wymagania inne:

Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu sprzedażą, Doświadczenie w skutecznym budowaniu i utrzymaniu bazy klientów, Umiejętności interpersonalne pozwalające na swobodną i efektywną komunikację, Dobra znajomość pakietu MS Office, Biegła znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny, Prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu