kandydatów

Etat Kucharz śniadaniowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Kucharz śniadaniowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0837
OBOWIĄZKI:
samodzielność w organizowaniu pracy kuchni, umiejętność optymalnego zamawiania produktów, efektywne zarządzanie surowcem, dbanie o powierzony sprzęt oraz czystość w kuchni, przestrzeganie standardów zgodnie z regulacjami HACCP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie na stanowisku kucharza, samodzielność w organizowaniu pracy kuchni, umiejętność optymalnego zamawiania produktów, efektywne zarządzanie surowcem, przygotowywanie receptur do dań zawartych w menu, motywacja do działania, książeczka sanepidowska niekoniecznie aktualna, pozytywna energia, komunikatywność. Firma oferuje: wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych kompetencji, rodzaj umowy zależny od indywidualnych potrzeb, grafik przygotowany według indywidualnych predyspozycji omawiany na rozmowie wstępnej, duża swoboda w kreowaniu menu, praca w świeżo wyremontowanej kuchni, bezpłatny parking.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej