kandydatów

Etat Inspektor w dziale kadr i płac

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Inspektor w dziale kadr i płac
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2487
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: https://bip-slaskie.pl/rops/dokument/1631896781,1133445168- Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, 40-142 Katowice ul. Modelarska 10, www.rops-katowice.pl, ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Inspektor w Dziale Kadr i Płac- Liczba lub wymiar etatu: 1 etat- Miejsce wykonywania pracy: Katowice- Główne obowiązki: Bieżąca obsługa spraw kadrowo - płacowych Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, w tym m.in.:1. Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami.2. Sporządzanie umów o pracę, informacji dodatkowych, świadectw pracy itp.3. Prowadzenie i przygotowywanie całości dokumentacji dotyczącej umów stażowych, praktyk, wolontariatu, prac interwencyjnych.4. Sporządzanie sprawozdawczości GUS w zakresie kadr i płac.5. Sporządzanie list płac.6. Sporządzanie deklaracji: ZUS, PIT oraz PFRON.7. Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników.8. Sporządzanie harmonogramów czasu pracy.9. Obliczanie wymiaru urlopu wypoczynkowego oraz sporządzanie rocznych planów urlopów.10.Przygotowywanie projektów wewnętrznych regulaminów dotyczących spraw kadrowych i płacowych Ośrodka.11.Zakładanie kartotek oraz przetwarzanie danych osobowych pracowników i zleceniobiorców Ośrodka.12.Zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników i zleceniobiorców Ośrodka za pośrednictwem programu PŁATNIK.- Godziny pracy: 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:1. Obywatelstwo polskie.2. Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu: administracji, zarządzania, ekonomii, rachunkowości, finansów).3. Co najmniej 1 rok stażu pracy.4. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.5. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.6. Nieposzlakowana opinia.7. Dobra znajomość przepisów niezbędnych do właściwego wykonywania obowiązków, w szczególności z zakresu: prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, ustawy o pracownikach samorządowych, rachunkowości, finansach publicznych oraz praktyczna znajomość tej tematyki.8. Biegła obsługa komputera.Wymagania dodatkowe:- Znajomość programu kadrowo płacowego REKORD- Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, a także w zespole.- Umiejętność sprawnej organizacji pracy.- Umiejętność pracy pod presją czasu.- Dyspozycyjność.Umiejętności osobiste:- Umiejętność analitycznego myślenia.- Komunikatywność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach