kandydatów

Etat Monter podzespołów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Monter podzespołów
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0766
OBOWIĄZKI:
obsługa linii produkcyjnej - ustawianie i praca na urządzeniach wchodzących w jej skład, montaż manualny i/ lub elektryczny wyrobów zgodnie z podanymi instrukcjami, kontrola jakości produkowanych wyrobów, ewentualna naprawa źle wyprodukowanych elementów, sygnalizowanie i rozwiązywanie problemów technicznych i jakościowych, przestrzeganie instrukcji technologicznych, jakościowych, BHP, środowiska oraz wymagań klienta, szkolenie współpracowników, rework/naprawa wadliwie wyprodukowanych sztuk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter podzespołów i zespołów elektronicznych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i montażowych
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się przyrządami i narzędziami pomiarowymi

Wymagania inne:

pdoświadczenie na stanowisku montażowym będzie dodatkowym atutem, wymagana umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i montażowych, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność, staranność, pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, współtworzenie dobrej atmosfery w pracy, gotowość do pracy w systemie zmianowym, gotowość do pracy w nadgodzinach, weekendy

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 008 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach