kandydatów

Etat Koordynator zintegrowanych operacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Koordynator zintegrowanych operacji
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1148
OBOWIĄZKI:
zarządzanie zespołem pracowników oraz zleceniobiorców, w tym personelem ukraińskojęzycznym na obiektach naszych Kontrahentów; zapewnienie prawidłowości i odpowiedniej jakości w realizacji procesów magazynowych; kontrola poprawności zestawień godzinowych osób zatrudnionych i świadczących usługi na danym projekcie; zapewnienie odpowiedniego poziomu zatrudnienia zgodnie z zamówieniem kontrahenta; dbałość o właściwą komunikację z kierownikami operacyjnymi na obiektach klienta; szkolenie osób przyjmujących wykonanie prac oraz wdrażanie pracowników w nowe zasady i przyjęte procedury; wsparcie procesów kadrowych dla osób zatrudnionych i wykonujących prace zlecone, w tym także procesów legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców na terenie RP; przestrzeganie zasad i norm obowiązujących na obiekcie; bieżące raportowanie do centrali firmy w zakresie realizacji powierzonych zadań; zadaniowy system czasu pracy; praca na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Umiejętność obsługi programu MsOffice - EXCEL
Uprawnienia: obsługa komputera z pakietem MS OFFICE

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

min. 1 rok doświadczenia w branży magazynowej, umiejętność tworzenia zestawień i raportów, praktyczna znajomość obsługi MS Office (zwłaszcza Excel) i podstaw programów magazynowych, umiejętność obsługi komputera; gotowość do prowadzenia samochodu służbowego oraz podjęcia pracy z obcojęzycznym (w tym ukraińskojęzycznym) personelem; otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientem, dobrze rozwinięta umiejętność planowania i organizacji pracy, umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów; komunikatywna znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego (min.B1)

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 828 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu