kandydatów

Etat Elektryk/ elektromonter

Firma: Marani Sp. z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Ogłoszenie numer: 5631660, z dnia 2021-09-23

W zakres  działań firmy Marani wchodzi m.in. budowa i wyposażenie stacji sprężania powietrza. Dysponujemy  sprzętem, renomowanych, światowych producentów. Oferujemy m.in. sprężarki śrubowe, filtry i osuszacze. Opracowujemy kompleksowy audyt działań, przygotowujemy projekt oraz wykonujemy całą inwestycje, której celem jest wytwarzanie bądź uzdatnianie sprężonego powietrza dla przemysłu.
Przejmujemy w outsourcing istniejące przemysłowe sprężarkownie powietrza i stacje wytwarzania azotu, budujemy własne stacje zasilania i dostarczamy sprężone powietrze i gazy techniczne do sieci sprężonego powietrza Klienta

Elektryk/ elektromonter

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • montażowe prace inwestycyjne z zakresu budowy sprężarkowni i sieci przesyłowych
  • sprężonego powietrza w interdyscyplinarnym zespole,
  • naprawa i modernizacja infrastruktury i instalacji.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe,
  • uprawnienia SEP 1kV mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kultura i dyscyplina osobista,
  • rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie promujące doświadczenie i zaangażowanie,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju (szkolenia),
  • naszym pracownikom oferujemy możliwość otrzymania karty Multisport.