Etat Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1352
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków- montaż i kontrola oraz ewentualne naprawy rur i elementów systemów rur preizolowanych, w tym m.in. kształtek, rur, złączy,- montaż, kontrola i kompletowanie podzespołów do produkcji elementów systemów rur preizolowanych,- kontrola produktów bezpośrednio na hali produkcyjnej,- weryfikowanie stanu oraz jakości produktów w magazynach - obsługa giętarki do tworzyw sztucznych, wytłaczarki do WPC Sjz-80/156 i wtryskarki do tworzyw Krauss Maffei KM 50-220 i linii do regranulacji PP i PE.Praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany w godzinach 6-12, 12-18, 18-24.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętności:- montaż i kontrola oraz ewentualne naprawy rur i elementów systemów rur preizolowanych, w tym m.in. kształtek, rur, złączy - montaż, kontrola i kompletowanie podzespołów do produkcji elementów systemów rur preizolowanych, - kontrola produktów bezpośrednio na hali produkcyjnej, - weryfikowanie stanu oraz jakości produktów w magazynach - umiejętność obsługi giętarki do tworzyw sztucznych, wytłaczarki do WPC Sjz-80/156 i wtryskarki do tworzyw Krauss Maffei KM 50-220 i linii do regranulacji PP i PE doświadczenie zawodowe: min. 2 miesiące doświadczenia na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu