kandydatów

Etat Ogrodnik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Ogrodnik
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0735
OBOWIĄZKI:
- Konserwacja i pielęgnacja terenów zielonych.- Konserwacja i prace porządkowe terenów utwardzonych.- Konserwacja urządzeń, utrzymanie narzędzi w należytej czystości i sprawności technicznej.- Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ceMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Mikołów +woj. śląskie, pracodawca zapewnia transport z siedziby firmy do miejsca wykonywania pracy oraz powrótPRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn - pt, praca w godz. 6.00 - 16.00 (8 godz. dziennie) - grafik do ustalenia z pracownikiem; możliwość pracy w soboty - do ustalenia z pracownikiem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe- mile widziane kierunkowe; doświadczenie zawodowe na wyżej wymienionym stanowisku lub podobnym stanowisku. Mile widziane prawo jazdy kat. B i T. Ogólna wiedza techniczna. Umiejętności: komunikatywność, dyspozycyjność, chęć do pracy. Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-09-2021
Wyświetleń: 130