kandydatów

Etat Specjalista ds. technicznych

Firma: HEATCO SP. Z O.O. miejsce pracy: Katowice

Aktualnie poszukujemy do naszego teamu Heatco pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Katowice
Zadania

Osoba zatrudniona w naszym dziale technicznym będzie współpracowała z pozostałymi
pracownikami w zakresie obsługi technicznej bieżących inwestycji, doradztwa technicznego dla
klientów w kraju i za granicą, jak również będzie brała udział w opracowywaniu i wykonywaniu
projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych w branży ciepłowniczej.

Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne – z zakresu ciepłownictwa, inżynierii środowiska – lub student ostatniego roku
  • mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu robót branżowych
  • umiejętność obsługi MS Office, AutoCAD
  • gotowość do wyjazdów związanych z obsługą bieżących kontraktów
  • sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet prywatnej opieki medycznej, pracę w zgranym zespole i miłej
atmosferze, udział w szkoleniach, możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Heatco Sp. z o.o. z siedzibąw 40-599 Katowice, ul. Żeliwna 43 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisamiUstawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-09-2021
Wyświetleń: 141