kandydatów

Etat Spawacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Spawacz
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0739
OBOWIĄZKI:
Roboty remontowo-montażoweOgólne prace spawalnicze. Spawanie konstrukcji stalowych. Spawanie elektrodą 111. Spawanie gazowe 311. Spawanie na czynnych obiektach przemysłowych (KOPALNIE).OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:umowa o pracę na okres próbny na 3 m-ceMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:woj. śląskie, PRACA W DNIACH I GODZINACH:pn-pt, godz. 6.00-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą elektryczną
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania elektrodą otuloną – metoda MMA

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe; min. 2 lata doświadczenia na danym lub podobnym stanowisku; uprawnienia: prawo jazdy kat. B, kurs spawania elektrodą 111 , spawacza gazowego 311, Książka spawacza.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-09-2021
Wyświetleń: 126