kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Psycholog
Katowice

Centrum Zdrowia Psychicznego
ul. Jordana 11

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe psychologiczne;
  • min. 2-letnie doświadczenie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:

możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
elastyczny system zatrudnienia;
pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji psychologicznych i porad diagnostycznych;
  • prowadzenie konsultacji rodzinnych;
  • współpraca zespołowa z psychologami i psychoterapeutami,;
  • sporządzanie opinii/zaświadczeń psychologicznych;
  • udział w spotkaniach i superwizjach zespołu;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów