kandydatów

Etat Monter podzespołów automatyki przemysłowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Monter podzespołów automatyki przemysłowej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0796
OBOWIĄZKI:
obsługa linii produkcyjnej EVO ustawianie i praca na urządzeniach wchodzących w jej skład - praca na stanowiskach manualnych, montaż mechaniczny i elektryczny wyrobów na podstawie planów, rysunków, schematów, procedur, dbałość o jakość produkowanych wyrobów i ich kontrola w zakresie przewidzianym dla montera, sygnalizowanie problemów technicznych i jakościowych na liniach oraz próby ich rozwiązania samodzielnie lub przy wsparciu lidera, pracowników jakości, utrzymania ruchu, inżynierów, przestrzeganie instrukcji jakościowych, technologicznych, BHP, środowiska oraz wymagań klienta, szkolenie współpracowników po uruchomieniu produkcji w Katowicach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter-elektronik - układy elektroniczne automatyki przemysłowej (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

sdoświadczenie na stanowisku montażowym minimum 2 lata (doświadczenie w montażu seryjnym będzie dodatkowym atutem), doświadczenie w szkoleniu pracowników, zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność, staranność i pozytywne nastawienie

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach