kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Będzin

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/1209
OBOWIĄZKI:
Dobór i sprzedaż części i akcesoriów motoryzacyjnych. Kompletowanie zamówień, rozkładanie zatratowań. Finalizacja transakcji w kasie.Praca na dwie zmiany w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz od 9:00 do 17:00.Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy na oddziale hurtowni motoryzacyjnej ELIT Będzin. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub znajomość branży motoryzacyjnej oraz gotowość do nauki w tej gałęzi branży Jeśli nie boisz się pracy z klientem, jesteś kreatywny i masz zapał do pracy to na pewno sobie poradzisz.Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęDuża samodzielnośćMożliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenie umiejętności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym.Doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej, obsłudze stacjonarnej klientów ze wskazaniem na dobór części i akcesoriów motoryzacyjnych oraz warsztatowych.Znajomość technik sprzedaży.Umiejętność budowania partnerskich stosunków z klientami.Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.Zapał, energia, kultura osobista oraz uczciwość.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie