kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Specjalista ds. kadr
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1256
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych głównych i pomocniczych zadań na danym stanowisku:- pełna obsługa kadrowa, w szczególności prowadzenie teczek akt osobowych; - prowadzenie dokumentacji związanej z zawieraniem i rozwiązywaniem stosunku pracy; - tworzenie i prowadzenie harmonogramów czasu pracy i planów urlopowych pracowników; - ewidencja nieobecności pracowników; - sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu; - sprawozdawczość GUS, PFRON. Informacja o warunkach pracy i płacy na danym stanowisku:- pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony 6 miesięcy. Kolejna może zostać zawarta czas określony lub nieokreślony;- w przypadku możliwości zastosowania art. 22 ustawy o pracownikach samorządowych rodzaj umowy zostanie tożsamy z aktualnie obowiązującym;- wynagrodzenie pracownika samorządowego składa się z obligatoryjnych elementów:- miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego,- dodatku za wieloletnią pracę w zależności od posiadanego stażu pracy (5% - 20% - zgodnie z ustawą),- dodatkowego wynagrodzenia rocznego (tzw. 13stki zgodnie z ustawą),- nagrody jubileuszowej po osiągnięciu wymaganego ogólnego stażu pracy (od 75% - 400% zgodnie z ustawą),- regulaminowej premii,- ZFŚS;- miejscem pracy jest Centrum Usług Wspólnych w Dąbrowie Górniczej;- stanowisko pracy związane jest z pracą przy monitorze komputerowym pow. 4 h dziennie, obsługą urządzeń biurowych oraz przemieszczaniem się wewnątrz budynku i poza nim;- osoba zatrudniona na tym stanowisku ma szansę zostać pełnoprawnym pracownikiem samorządowym w rozumieniu ustawy o pracownikach samorządowych (aktualny Dz.U. 2019 poz.1282).Dodatkowo pracownikom oferujemy:- stabilność zatrudnienia;- regularne godziny pracy, dzięki czemu zachowasz równowagę między życiem zawodowym a prywatnym (Work Life Balance);- przyjazne warunki umożliwiające pogodzenie sfery zawodowej z życiem prywatnym;- możliwość rozwoju zawodowego w pionie i poziomie struktury Centrum Usług Wspólnych;- podnoszenie kompetencji: udział w kursach, szkoleniach branżowych i miękkich;- podnoszenie kwalifikacji zawodowych - dofinansowanie do studiów wyższych, podyplomowych;- praca w zróżnicowanym zespole, pod okiem osób z dużym doświadczeniem zawodowym;- wdrożenie w merytoryczny zakres prac oraz w specyfikę funkcjonowania w strukturach Centrum.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne - formalne:- obywatelstwo polskie, jednak o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282);- wykształcenie: średnie ogólnokształcące lub średnie branżowe w obszarze administracyjno-usługowym (AU) w następującej grupie: Technik prac biurowych, Technik ekonomista, Technik administracji lub wykształcenie wyższe o kierunku: ekonomicznym lub administracyjnym;- doświadczenie zawodowe: mini. 3 letni (wykształcenie średnie) lub 2 letni (wykształcenie wyższe) staż pracy;- umiejętność obsługi komputera oraz narzędzi online weryfikowana poprzez aplikowanie na to stanowisko wyłącznie drogą elektroniczną.Wymagane dodatkowe:- mile widziana znajomość naliczania wynagrodzeń;- mile widziane doświadczenie w dziale kadr;- znajomość przepisów prawa: ustawa o pracownikach samorządowych, ustawa o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawa Karta nauczyciela oraz kodeksu pracy;- umiejętność obsługi komputera weryfikowana poprzez aplikowanie na to stanowisko wyłącznie drogą elektroniczną.WAŻNE - W przypadku spełnienia wymagań niezbędnych nie zapomnij dołączyć scanów dokumentów potwierdzających ich nabycieWymagane kompetencje miękkie:Komunikatywność, dążenie do rezultatów, otwartość na zmiany, elastyczność, obiektywizm, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, samodzielność.Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych:W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Centrum Usług Wspólnych w Dąbrowie Górniczej, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej