Etat Podinspektor w biurze obsługi mieszkańców w wydziale organizacji i zarządzania w urzędzie miasta kat

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Podinspektor w biurze obsługi mieszkańców w wydziale organizacji i zarządzania w urzędzie miasta katowice
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2663
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: https://bip.katowice.eu/Ogloszenia/OfertyPracy/ogloszenie.aspx?idr=2006&menu=729Ogłoszenie Nr OZ/100/2021 Prezydent Miasta Katowice ul. Młyńska 4, Katowice Urząd Miasta Katowice poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektor - w Biurze Obsługi Mieszkańców w Wydziale Organizacji i Zarządzania.Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:- prowadziła bezpośrednią obsługę klientów w punkcie podawczym w Biurze Obsługi Mieszkańców,- przyjmowała oraz rozdzielała korespondencję wpływającą do Urzędu Miasta Katowice oraz korespondencję międzywydziałową,- ustalała właściwych adresatów przesyłek wpływających do Urzędu Miasta Katowice,- wysyłała korespondencję zagraniczną,- rejestrowała korespondencję w elektronicznym systemie obieg dokumentów FINN 8 SQL,- rozdzielała oraz dystrybuowała prasę codzienną,- wykonywała czynności w zakresie potwierdzania profilu zaufanego e-PUAP.Warunki pracy na danym stanowisku:- pełny wymiar czasu pracy,- miejsce pracy - Katowice, ul. Rynek 1 - budynek wyposażony w windę,- praca: przy komputerze, pod presją czasu, wymagająca bezpośredniego i telefonicznego kontaktu z klientem zewnętrznym oraz pracownikami innych komórek organizacyjnych Urzędu Miasta Katowice.- na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.Naszym pracownikom oferujemy:- stabilne zatrudnienie,- wynagrodzenie zasadnicze na czas trwania pierwszej umowy zawartej na czas określony: od 3.200 zł brutto oraz dodatek w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,- kwartalne uznaniowe premie motywacyjne,- dodatkowe wynagrodzenie roczne - tzw. trzynastka,- nagrody jubileuszowe,- ruchomy czas pracy,- lokalizację z dogodnymi połączeniami komunikacji publicznej,- dofinansowanie wypoczynku, biletów do kina oraz teatru,- możliwość uczestnictwa w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej, pozwalającej na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych na nieprzewidziane lub zaplanowane wydatki, sfinansowanie inwestycji lub zmian,- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,- możliwość nabycia legitymacji uprawniającej do ulgi na przejazdy Kolejami Śląskimi,- możliwość uczestnictwa w realizacji zaawansowanych projektów,- rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach.Praca: poniedziałku - środy w godz.: 7:30-15:30, w czwartek: 7:30-17:00, w piątek: 7:30-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe,- obywatelstwo polskie,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawa,- bardzo dobra znajomość przepisów:- ustawy o samorządzie gminnym,- ustawy o samorządzie powiatowym,- rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych,- rozporządzenia Ministra Cyfryzacji w sprawie profilu zaufanego i podpisu zaufanego,- dobra znajomość struktury organizacyjnej Urzędu Miasta Katowice oraz zakresu działania komórek organizacyjnych Urzę-du Miasta i jednostek organizacyjnych miasta,- biegła umiejętność obsługi programów komputerowych: MS Office i Open Office oraz Internetu.Wymagania dodatkowe:- znajomość platformy e-PUAP,- umiejętność pracy w zespole,- umiejętność pracy pod presją czasu,- pracowitość, dokładność, sumienność i skrupulatność,- dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach