Etat Młodszy specjalista w dziale promocji w centrum marketingu (28/rcm/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy specjalista w dziale promocji w centrum marketingu (28/rcm/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2659
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 27/EKO/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: MŁODSZEGO SPECJALISTY W DZIALE PROMOCJI W CENTRUM MARKETINGU- Zakres obowiązków: realizacja działań z zakresu marketingu Uczelni na podstawie przyjętego planu marketingowego, współorganizacja wydarzeń promocyjnych realizowanych przez Dział Promocji, tworzenie treści promocyjnych (m.in. opisy produktów marketingowych), prowadzenie dokumentacji rachunkowej, dokonywanie zamówień publicznych na potrzeby Centrum Marketingu, wykonywanie nadzoru nad prawidłową realizacją zamówień dotyczących materiałów marketingowych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, kontrola terminów oraz spraw związanych z realizacją zamówień oraz umów cywilnoprawnych, współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie materiałów marketingowych, przygotowywanie stoisk i materiałów promocyjnych na targi edukacyjne, kongresy gospodarcze oraz inne wydarzenia promocyjne, we współpracy z jednostkami odpowiedzialnymi za merytoryczną obsługę wydarzeń.- Pracodawca oferuje: Pracę w dynamicznie rozwijającym się Zespole, dodatkowe wynagrodzenie roczne. zniżki na studia podyplomowe z oferty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, możliwość skorzystania ze szkoleń oraz kursów językowych. - Godziny pracy: 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość, administracja oraz kierunki pokrewne),- biegła znajomość narzędzi informatycznych, w tym pakietu MS Office oraz narzędzi Google,- predyspozycje osobowości: komunikatywność, kreatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych.Wymagania dodatkowe:- mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2,- mile widziane doświadczenie w marketingu (wykonywanie pracy na podstawie umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, realizacja stażu, wolontariatu lub praktyk zawodowych).

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach