Etat Młodszy specjalista w dziale rekrutacji w centrum marketingu (29/rcm/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy specjalista w dziale rekrutacji w centrum marketingu (29/rcm/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2660
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 27/EKO/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: MŁODSZEGO SPECJALISTY W DZIALE REKRUTACJI W CENTRUM MARKETINGU.- Zakres obowiązków: obsługa administracyjna kandydatów-cudzoziemców na studia I i II stopnia prowadzonych w Uniwersytecie, w tym kandydatów podejmujących kształcenie w języku angielskim, realizacja działań marketingowych skierowanych do kandydatów zagranicznych według założeń planu marketingowego, bieżąca obsługa serwisu rekrutacyjnego oraz strony internetowej dedykowanej studentom zagranicznym, współorganizowanie wydarzeń uczelnianych skierowanych do kandydatów cudzoziemców na studia, uczestnictwo w międzynarodowych targach i spotkaniach edukacyjnych poprzez prezentację oferty edukacyjnej Uniwersytetu w języku polskim oraz angielskim, przygotowywanie tekstów promocyjnych w języku angielskim, dotyczących oferty edukacyjnej na potrzeby Centrum Marketingu, opracowywanie informacji i danych na potrzeby sprawozdawczości dla Uczelni i instytucji rządowych RP (Ministerstwo Edukacji i Nauki, NAWA, GUS, Straż Graniczna). - Pracodawca oferuje: Pracę w dynamicznie rozwijającym się Zespole, dodatkowe wynagrodzenie roczne. zniżki na studia podyplomowe z oferty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, możliwość skorzystania ze szkoleń oraz kursów językowych. - Godziny pracy: 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: filologia angielska, lingwistyka stosowana lub kierunki pokrewne),- biegła znajomość języka angielskiego,- predyspozycje osobowości: komunikatywność, kreatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych.Wymagania dodatkowe:- mile widziana znajomość drugiego języka obcego (preferowany język rosyjski),- mile widziane doświadczenie w marketingu lub w działach odpowiedzialnych za rekrutacje (wykonywanie pracy na podstawie umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, realizacja stażu, wolontariatu lub praktyk zawodowych).

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach