kandydatów

Etat Rejestratorka medyczna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1577
OBOWIĄZKI:
Rejestracja telefoniczna i osobista pacjentów. Pomoc w sprawach administracyjnych przychodni. Umawianie pacjentów na wizyty. Bieżąca obsługa spraw związanych z funkcjonowaniem przychodni. Dbanie o budowanie zaufania wśród pacjentów. Kontrola uprawnień do obsługi medycznej przez pacjentów. Wydawanie pacjentom i osobom upoważnionym wyników badań i dokumentacji medycznej. Przygotowanie harmonogramów konsultacji medycznych.Wymienione języki obce są niezbędnym kryterium przy zatrudnieniu w związku z rosnącym zainteresowaniem osób spoza granic naszego kraju w przychodniach POZ.Umowa o pracę - na początku 3 miesiące, później możliwa dalsza współpraca.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie (brak wymagania konkretnego wykształcenia), komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z drugą osobą, sumienność, obsługa komputera oraz programów komputerowych w stopniu dobrym, znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie, znajomość języka ukraińskiego lub białoruskiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu