kandydatów

Etat Inspektor / Specjalista w Dziale Spraw Pracowniczych

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5784000, z dnia 2021-10-11

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego

zatrudni na podstawie umowy o pracę:

Inspektorów/ Specjalistów w Dziale Spraw Pracowniczych

Inspektor / Specjalista w Dziale Spraw Pracowniczych

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • prowadzenie akt personalnych pracowników,
  • wykonywanie całokształtu prac wraz z sporządzaniem dokumentacji dotyczącej zatrudniania, przebiegu zatrudnienia i zwalniania pracowników ,
  • prowadzenie ewidencji oraz rozliczanie czasu pracy,
  • obsługa programu Płatnik w zakresie sporządzania dokumentacji zgłoszeniowej,
  • prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej zatrudnienia.

Wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe w zakresie prawa, administracji lub ekonomii,
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze kadrowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, terminowość i dokładność.

Oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
  • pracę w systemie podstawowym od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.25 – 15.00,
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków oraz stabilne zatrudnienie.

Pozostałe oferty pracy w firmie Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-10-2021
Wyświetleń: 127